Ольховская Виктория Николаевна
2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2)
Ольховская Виктория Николаевна
Лікар Ольховская Виктория Николаевна за спеціальністю Акушер, Гінеколог, у місті Харків. Ольховская Виктория Николаевна має 751 переглядів і 2 комментария. 2 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Акушер-гінеколог спеціалізується на плануванні вагітності, веденні пологів, лікуванні безплідності, а також надає допомогу при відшаруванні плаценти, її передлежанні, бурхливій або слабкій родовій діяльності, проводить кесарів розтин. Гінеколог займається лікуванням уретриту, цервіциту, ендометриту, порушення менструального циклу, ерозії шийки матки та інших захворювань жіночої статевої системи.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

2 відгуків на “Ольховская Виктория Николаевна”

  Ира

  05.03.2019

  Лежала на сохранении в гинекологич.отделении с мая 2017, семь недель. Хочу выразить большую благодарность палатному врачу Ольховской Виктории Николаевне! Компетентная, внимательная, и очень позитивная, её обхода ждала вся палата))
  С её помощью моя беременность завершилась благополучно!))

  0
  0

  Гость

  14.07.2020

  Очень хороший врач, профессионал, самый добрый и отзывчивый человек!
  Всегда все объяснит, расскажет, поддержит и поможет!

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.