Омельченко Елена Владимировна
5 оценок, среднее: 3,20 из 55 оценок, среднее: 3,20 из 55 оценок, среднее: 3,20 из 55 оценок, среднее: 3,20 из 55 оценок, среднее: 3,20 из 5 (5)
Омельченко Елена Владимировна
Лікар Омельченко Елена Владимировна за спеціальністю Оториноларинголог, ЛОР, Педіатр, у місті Кременчук (Полтавська обл.). Омельченко Елена Владимировна має 510 переглядів і не має жодного відгуку. 5 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,20 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Оториноларинголог (ЛОР) спеціалізується на захворюваннях вуха, горла, носа. Діагностує та лікує такі хвороби як отит, гайморит, синусит, фарингіт, ларингіт, риніт, тонзиліт, глухоту, патологію вестибулярного апарату. Виконує видалення аденоїдів та інші хірургічні втручання. Педіатр чи дитячий лікар займається веденням дітей від народження та до 18 років. Основним його завданням є діагностика, профілактика та лікування захворювань дитячого віку.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені