Ошуркевич Лілія Юріївна
9 оценок, среднее: 2,11 из 59 оценок, среднее: 2,11 из 59 оценок, среднее: 2,11 из 59 оценок, среднее: 2,11 из 59 оценок, среднее: 2,11 из 5 (9)
Ошуркевич Лілія Юріївна
Врач Ошуркевич Лілія Юріївна по специальности Гастроэнтеролог, в городе Львів. Ошуркевич Лілія Юріївна имеет 1 511 просмотров и 11 комментариев. 9 пациентов оценили доктора, общий рейтинг 2,11 из 5.
 • Телефон
 • E-mail

Гастроэнтеролог специализируется на патологии желудочно-кишечного тракта, а именно лечении гастрита, язвы желудка и двенадцатиперстной кишки, заболеваний кишечника.

 • Название клиники
 • Адрес
Загрузка...

11 thoughts on “Ошуркевич Лілія Юріївна”

  Галина

  30.07.2019

  Прийшла до неї на консультацію в клініку «Корона». Скарги на постійну печію після їжі, час від часу болі. Мала результати ФЕГДС: герх0, гастрит тіла, антрума; УЗД: підшлункова залоза…ретропанкреатичні судини диференціюються. Була знервована, по особистих причинах, я емоційна людина.

  Очікувала: отримати рецепт на якісь припадати від печії, консультацію щодо дієти. Щось почути про підшлункову залозу

  Отримала: є рецепт на ліки ( попередила що вони не з дешевших) АЛЕ без печатки, каву і зелений чай пити можна, з раціону треба виключити ягоди (які я не їм, а як офісний робітник сиджу на печеньках).
  Після того як лікар побачила мій нервовий стан, всі проблеми із шлунком почала спитати на нього. Не було схоже що вона хоть щось прочитала з результатів УЗД, результати по фегдс не роз’яснила. Більше часу зайняли розмови про проблеми лікування пацієнтів по страховці, і ще якоюсь історією «батьки-університет-діти» її пацієнтів

  Петро

  18.08.2020

  Мадам з вкрай завищеною самооцінкою.Не рекомендую звертатися до цього хамовитого лікаря з інтелектом як у табуретки.

  Юлія

  27.08.2020

  Ошуркевич Лілія Юріївна — лікар, завідуюча відділенням (Міський гастроентерологічний центр 5-ї комунальної міської клінічної лікарні) з порога зустрічає з заявою, що Вона дуже дорогий лікар. Лікар з низьким професіоналізмом та певними психічними проблемами. Консультація триває орієнтовно півгодини, які приходиться слухати історії про її багатих пацієнтів, які ходять до неї роками, і їхні життєві історії. На жодне з питань, що стосувалося мого діагнозу, ґрунтовної відповіді не дала. На питання «Чи треба мені притримуватись дієти?» (при діагнозі ерозія шлунку та дванадцятипалої кишки, дуоденіт) відповідь була «Зверніться до психолога!» Шановна Лілія Юріївна, ви перша, хто має стояти на обліку в того лікаря! Саме тому абсолютно не рекомендую лікаря Ошуркевич Лілію Юріївну, оскільки це марне гаяння часу і грошей!

  Оля

  07.09.2020

  Звернулася до лікаря про допомогу,маючи результати УЗД і КТ,щоб призначила лікування,бо мій лікар у відпустці, а в мене болі.У відповідь почула: «Я для вас задорога». Це лікар? Відмовити можна і неображаючи.

  Юрій

  16.09.2020

  Звернулися до цієї пані у зв»язку з гострим перебігом панкреатиту та вкрай важкому стані.Мали весь комплекс аналізів від приватних та державних лабароторій,повні узд,мрт(в плані грошей проблем небуло,готові платити та платили скільки скажуть)Як результат отримали капельниці глюкози і все(лікар була невпевнена щодо лікування,тому боялася щось призначати(розуміла наслідки,якщо би щось не так)Після того»лікування»поїхали в Київ і добре що встигли.Висновик наступний,Ошуркевич Лілія Юрьївна не є лікарем за фахом,на її щастя добре що хоча б не нашкодила і нічого не робила,Повторюся грошей давали навіть більше ніж просили.Категорично не рекомендую.

  Руслан

  01.02.2021

  Згідний зі всіма коментарами. Мені також розказувала про те що вона дорога, про те що їй клієнти (так так,…саме клієнти, а не пацієнти) дарували дорогі речі. Також до психіатора рекоменлувала. Думаю що їй в першу чергу туда треба. Це не лікар, а диявол в халаті.
  Хамка, не вихована, нервова, хапуга…
  Не рекомендую, бо всеодно ви не полікужтест в неї, а тільки почуєте що вона хоче, яка вона дорога і який ви псих.

  Іра

  09.02.2021

  Люди навіть не заходьте в той кабінет.То є Піздаболка з великої букви.

  Марина

  22.02.2021

  Ошуркевич — неадекватна особа, явно не на свому місці. Набиває собі ціну, хамська манера спілкування, одні мінуси, а не лікар.

  Христина

  04.05.2021

  Жахливий лікар і ще гірша людина. З порога зустрічає нахабним поглядом і розмовами про гроші, хоча сама сидить в золоті і діамантах,наколиним чолом. В результаті консультації не провела, лікування не назначила.Поговорила що малі зарплати як на її фах. Заплатили. А у відповідь — щоб гарно лікували, треба гарно платити.
  Це не лікар і нічого людського в тій жінці не залишилось.

  Роман

  14.05.2021

  Це неадекватний завідувач. Всіх скеровує до психіатра, хоча я думаю туди треба відправити її. Взагалі не вникає в хворобу ні вона ні наближені до неї лікарі. Нікому не раджу туди звертатися.

  МИХАЙЛО

  07.09.2021

  Перепрошую. Але ця пані не з тої ноги встає щоразу?Вислуховує пацієнта, і скеровує до психіатра. Оце вже навіть не смішно , що ця людина завідувач відділенням. Вона чиясь родичка з влади? Хто її там тримає? Нервова,кричить на пацієнтів якщо перепитують. Гидкі відчуття після зустрічі з цією особою. Таке враження , що в медицині геть кепські справи якщо є такі завідуючі. І ще одне. Не пробуйте сперечатися і перепитувати. Будете послані до психіатра.

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *