Овсяннікова Наталія Володимирівна
0 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 5 (0)
Овсяннікова Наталія Володимирівна
Лікар Овсяннікова Наталія Володимирівна за спеціальністю Невропатолог, Невролог, у місті Київ. Овсяннікова Наталія Володимирівна має 630 переглядів і 1 відгук. 0 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 0,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Невропатолог (невролог) займається діагностикою та лікуванням захворювань центральної та периферичної нервової системи. Спеціалізується на таких захворюваннях як інсульт головного мозку, неврит, невралгія, епілепсія, пухлини головного та спинного мозку, хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера та інших.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки Медичний Центр «Добробут» для всієї родини на Святошині
 • Адреса вул. Святошинська, 3-Б
 • Назва клініки Багатопрофільний Медичний Центр «Добробут» 24/7 на вул. Сім’ї Ідзиковських
 • Адреса вул. Сім’ї Ідзиковських, 3
Загрузка...

1 відгук на “Овсяннікова Наталія Володимирівна”

  Аллаa

  22.09.2018

  Добрый вечер! Хочу попасть к Вам на прием , для установления диагноза.Неустойчивость и шаткость при ходьбе.Лечилась в течении года, МРТ в порядке

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.