Панчишко Наталья Борисовна
2 оценки, среднее: 1,00 из 52 оценки, среднее: 1,00 из 52 оценки, среднее: 1,00 из 52 оценки, среднее: 1,00 из 52 оценки, среднее: 1,00 из 5 (2)
Панчишко Наталья Борисовна
Лікар Панчишко Наталья Борисовна за спеціальністю Оториноларинголог, ЛОР, Педіатр, у місті Кременчук (Полтавська обл.). Панчишко Наталья Борисовна має 317 переглядів і 1 відгук. 2 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 1,00 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Оториноларинголог (ЛОР) спеціалізується на захворюваннях вуха, горла, носа. Діагностує та лікує такі хвороби як отит, гайморит, синусит, фарингіт, ларингіт, риніт, тонзиліт, глухоту, патологію вестибулярного апарату. Виконує видалення аденоїдів та інші хірургічні втручання. Педіатр чи дитячий лікар займається веденням дітей від народження та до 18 років. Основним його завданням є діагностика, профілактика та лікування захворювань дитячого віку.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Панчишко Наталья Борисовна”

    Евгения

    12.10.2021

    3недели качала из нас деньги! В итоге мы пошли к другому врачу и нам сказали срочно госпитализация и пробивания гайморита.Как такие врачи вообще могут работать на етой должности!Убрать ее!

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені