Паринюк Константин Витальевич
19 оценок, среднее: 3,89 из 519 оценок, среднее: 3,89 из 519 оценок, среднее: 3,89 из 519 оценок, среднее: 3,89 из 519 оценок, среднее: 3,89 из 5 (19)
Паринюк Константин Витальевич
Лікар Паринюк Константин Витальевич за спеціальністю Травматолог, Ортопед, у місті Одеса. Паринюк Константин Витальевич має 813 переглядів і 2 комментария. 19 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,89 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Травматолог (ортопед) займається лікуванням та діагностикою захворювань опорно-рухового апарату, спричинених травмами або дегенеративно-дистрофічними змінами суглобів та кісток. У компетенцію травматолога входять такі захворювання як переломи, вивихи, тріщини кісток, деформації стопи, плоскостопість, сколіоз, остеопороз, артроз, остеомієліт та інші захворювання.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

2 відгуків на “Паринюк Константин Витальевич”

  Андрей

  06.03.2021

  Профессионал, отличный специалист!

  0
  0

  Микита

  21.06.2023

  Бидло лікар, який не вміє розмовляти з пацієнтами та поводити себе професіонально.

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.