Лікар Пазаненко Николай Викторович за спеціальністю Андролог, Педіатр, Сексолог, Сексопатолог, УЗД-фахівець, Уролог, у місті Кременчук (Полтавська обл.). Пазаненко Николай Викторович має 267 переглядів і не має жодного відгуку. 2 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Андролог займається діагностикою та лікуванням простатиту, аденоми передміхурової залози, безпліддя у чоловіків, інфекційних захворювань чоловічої статевої системи. Педіатр чи дитячий лікар займається веденням дітей від народження та до 18 років. Основним його завданням є діагностика, профілактика та лікування захворювань дитячого віку. Сексолог (Сексопатолог) займається питаннями сексуального здоров'я та сексуальної активності сімейних пар. Він є не лише клініцистом, а й психологом. Звернутися до сексопатолога потрібно у разі болю під час статевого акту, відсутності задоволеності, спазмів у піхві, зниження статевого потягу, проблем з ерекцією та еякуляцією. УЗД - фахівець спеціалізується на діагностиці захворювань внутрішніх органів шляхом використання властивостей ультразвукових хвиль проходити через тканини організму людини. Уролог спеціалізується на патології сечовидільної системи: цистит, сечокам'яна хвороба, простатит, фімоз, пієлонефрит. Займається лікуванням чоловіків та жінок. Надає медикаментозну та хірургічну допомогу в лікуванні вищезгаданих патологій.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені