Полтавец Елена Станиславовна
2 оценки, среднее: 1,00 из 52 оценки, среднее: 1,00 из 52 оценки, среднее: 1,00 из 52 оценки, среднее: 1,00 из 52 оценки, среднее: 1,00 из 5 (2)
Полтавец Елена Станиславовна
Лікар Полтавец Елена Станиславовна за спеціальністю Акушер, Гінеколог, у місті Харків. Полтавец Елена Станиславовна має 425 переглядів і 1 відгук. 2 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 1,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Акушер-гінеколог спеціалізується на плануванні вагітності, веденні пологів, лікуванні безплідності, а також надає допомогу при відшаруванні плаценти, її передлежанні, бурхливій або слабкій родовій діяльності, проводить кесарів розтин. Гінеколог займається лікуванням уретриту, цервіциту, ендометриту, порушення менструального циклу, ерозії шийки матки та інших захворювань жіночої статевої системи.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Полтавец Елена Станиславовна”

  Валерия

  01.04.2021

  Максимально ужасный и некомпетентный врач. Что меня, что мою подругу ещё будучи студентками довела до истерики. С меня так вообще требовала взятку за неразглашение медицинской тайны. Хотя я сейчас понимаю, что там и «тайны» не было. Но с тем учётом, что к ней попадают неопытные девочки студентки, для которых она становится первым геникологом — это ужасно. Старается максимально запугать девочек и выбить побольше денег, отправляет на платные УЗИ, анализы, и ненужные анальзы, хотя для студентов это должно быть в этой клинике бесплатно. Елена Александровна, помню ваше «ты со мной не рассчитаешься». Я 3 года боялась идти к геникологу, пока у меня не выросла киста до гигантских размеров. Теперь уж я точно рассчитаюсь.

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.