Позднякова Галина Валерьевна
8 оценок, среднее: 4,63 из 58 оценок, среднее: 4,63 из 58 оценок, среднее: 4,63 из 58 оценок, среднее: 4,63 из 58 оценок, среднее: 4,63 из 5 (8)
Позднякова Галина Валерьевна
Лікар Позднякова Галина Валерьевна за спеціальністю Проктолог, Ендоскопіст, у місті Кременчук (Полтавська обл.). Позднякова Галина Валерьевна має 1 467 переглядів і 4 комментария. 8 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,63 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Проктолог спеціалізується на хворобах товстої кишки. Займається діагностикою та лікуванням геморою, травм та пухлин прямої та ободової кишки, анальних тріщин та інших захворювань. Ендоскопіст за допомогою ендоскопа, оснащеного відеоапаратурою, проводить дослідження поверхні внутрішніх органів. Даний метод дає можливість не лише побачити патологічне вогнище, але й виконати прицільну біопсію, введення лікарських препаратів та проведення хірургічних втручань без значного травмування пацієнта. Лікар ендоскопіст проводить діагностику гастриту, виразкову хворобу, видалення поліпів, встановлення стента, видалення стороннього тіла, зупинку внутрішньої кровотечі та інші маніпуляції.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки
 • Адреса
Загрузка...

4 відгуків на “Позднякова Галина Валерьевна”

  Алла

  12.01.2021

  Отличный врач,советую не тянуть резину,а к доктору?

  Игорь

  14.12.2021

  С первой минуты общения врач на своём месте. Всем рекомендую.

  Игорь

  14.12.2021

  С первой минуты общения врач на своём месте. Всем рекомендую незатягивать болячками, а бежать к врачу.

  Виктория

  15.02.2022

  Здравствуйте, подскажите пожалуйста где она сейчас принимает?

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені