Процько Ігор Васильович
19 оценок, среднее: 4,42 из 519 оценок, среднее: 4,42 из 519 оценок, среднее: 4,42 из 519 оценок, среднее: 4,42 из 519 оценок, среднее: 4,42 из 5 (19)
Процько Ігор Васильович
Врач Процько Ігор Васильович по специальности Онколог, Хирург, в городе Львів. Процько Ігор Васильович имеет 1 429 просмотров и 3 комментария. 19 пациентов оценили доктора, общий рейтинг 4,42 из 5.
 • Телефон
 • E-mail

Онколог специализируется на диагностике и лечении раковых заболеваний щитовидной железы, легких, желудка, кишечника, матки, яичников, предстательной железы и других органов, а также опухолевых заболеваниях таких как саркомы, аденома, меланома, фибромиомы, ангиомы, лимфомы, лейкоз и другие. Хирург специализируется на оперативном лечении травм и заболеваний различных органов и систем организма, используя для их диагностики объективные, лабораторные и инструментальные методы исследования.

 • Название клиники Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького
 • Адрес вул. Пекарська, 69
Загрузка...

3 thoughts on “Процько Ігор Васильович”

  Світлана

  23.11.2020

  Дуже хороший досвідчений спеціаліст.Спілкуючись з Процько Ігором Васильовичем кудись зникає страх і з’являється впевненість.уважна і чуйна людина,як до операції так і після.Я щаслива,що попала до цього лікаря і всім рекомендую.

  Люба, Оксана

  08.10.2021

  Безсумнівно, Ігор Васильович Процько лікар, що володіє технологіями 21 століття. Дуже уважний до пацієнтів і розмовляє з ними, як із рівними, не вважаючи, що вони неуки))). Нам пощастило оперуватися в Ігоря Васильовича, який тепер перейшов у статус «своєї людини».

  Тамара

  19.10.2021

  Процько Ігор Васильович,дуже хороша людина,найкращий лікар,дуже чуйний та уважний,добрий до своїх пацієнтів .Я навіть думала,що є такі лікарі,я не разу не відчувала негативу.Медперсонал також дуже привітні і хороші .Дай Бог вам всім здоров’я

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *