Прохода Сергій Анатолійович
15 оценок, среднее: 3,80 из 515 оценок, среднее: 3,80 из 515 оценок, среднее: 3,80 из 515 оценок, среднее: 3,80 из 515 оценок, среднее: 3,80 из 5 (15)
Прохода Сергій Анатолійович
Лікар Прохода Сергій Анатолійович за спеціальністю Онколог, Хірург, у місті Одеса. Прохода Сергій Анатолійович має 1 572 переглядів і 2 комментария. 15 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,80 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей. Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки Одеський регіональний клінічний протипухлинний центр
 • Адреса вул. Нежданової, 32
Загрузка...

2 відгуків на “Прохода Сергій Анатолійович”

  Наталья

  16.02.2021

  Очень хорошии и опытный хирург

  0
  0

  Марина

  25.09.2021

  Врач аферист !

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.