Пустовойт Елена Петровна
1 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 5 (1)
Пустовойт Елена Петровна
Лікар Пустовойт Елена Петровна за спеціальністю Стоматолог, у місті Одеса. Пустовойт Елена Петровна має 299 переглядів і 1 відгук. 1 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 1,00 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Стоматолог спеціалізується на лікуванні та профілактиці захворювань ротової порожнини та щелепно-лицьової області. Зубний лікар проводить пломбування, відбілювання, видалення, протезування зубів, постановку брекетів, лікування карієсу, пульпіту, пародонтиту та інші послуги.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Пустовойт Елена Петровна”

    Наталья

    21.05.2018

    Очень не советую обращаться к этому врачу, так залечила зуб, что наделала делов! Халатно относится к своей работе: все на скорую руку и на авось, а потом морозилась, переделывать не хотела. В процессе были комментарии не по делу и все расспрашивала, кто где работает и т.п. Цены средние. Категорически нет!

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені