Ратушненко Виталий Александрович
7 оценок, среднее: 4,29 из 57 оценок, среднее: 4,29 из 57 оценок, среднее: 4,29 из 57 оценок, среднее: 4,29 из 57 оценок, среднее: 4,29 из 5 (7)
Ратушненко Виталий Александрович
Лікар Ратушненко Виталий Александрович за спеціальністю Онколог, Хірург, у місті Одеса. Ратушненко Виталий Александрович має 1 089 переглядів і 1 відгук. 7 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,29 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей. Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Ратушненко Виталий Александрович”

    Лана

    20.06.2021

    Обращались к нему когда заболел мой папа я думала что все это конец( Виталий Александрович спас моего отца у него была начинающая стадия и сейчас мой отец полностью здоров)) Спасибо Вам)

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені