Ромасюнь Святослав Петрович
2 оценки, среднее: 4,00 из 52 оценки, среднее: 4,00 из 52 оценки, среднее: 4,00 из 52 оценки, среднее: 4,00 из 52 оценки, среднее: 4,00 из 5 (2)
Ромасюнь Святослав Петрович
Лікар Ромасюнь Святослав Петрович за спеціальністю Онколог, у місті Миколаїв. Ромасюнь Святослав Петрович має 548 переглядів і 1 відгук. 2 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,00 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Ромасюнь Святослав Петрович”

    Екатерина

    01.08.2018

    Святослав Петрович очень хороший доктор, удалил мне опухоль в груди, слава богу доброкачестевенную, шрама после операции практически не видно, все очень косметично !!!! Хирург с золотыми руками.

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені