Рябошапко Ольга Николаевна
2 оценки, среднее: 3,50 из 52 оценки, среднее: 3,50 из 52 оценки, среднее: 3,50 из 52 оценки, среднее: 3,50 из 52 оценки, среднее: 3,50 из 5 (2)
Рябошапко Ольга Николаевна
Лікар Рябошапко Ольга Николаевна за спеціальністю Невропатолог, Невролог, у місті Миколаїв. Рябошапко Ольга Николаевна має 425 переглядів і 1 відгук. 2 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,50 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Невропатолог (невролог) займається діагностикою та лікуванням захворювань центральної та периферичної нервової системи. Спеціалізується на таких захворюваннях як інсульт головного мозку, неврит, невралгія, епілепсія, пухлини головного та спинного мозку, хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера та інших.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Рябошапко Ольга Николаевна”

    Юлия

    15.08.2021

    Не понравился прием у врача. Не решила проблему с сосудами. Назначала непонятные травы, которые не имеют эффективности, из рекомендаций «успокойтесь».

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені