Рыбаченко Сергей Александрович
1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1)
Рыбаченко Сергей Александрович
Лікар Рыбаченко Сергей Александрович за спеціальністю Педіатр, у місті Одеса. Рыбаченко Сергей Александрович має 329 переглядів і 1 відгук. 1 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Педіатр чи дитячий лікар займається веденням дітей від народження та до 18 років. Основним його завданням є діагностика, профілактика та лікування захворювань дитячого віку.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Рыбаченко Сергей Александрович”

    Анна

    02.10.2021

    Пофигистическое отношение к детям, как в 3 больнице, так и в частных клиниках в которых работает. Наплевательское отношение в маленьким пациентам. Еще и детский врач…. такому человеку нужно было идти работать строителем, но уж никак не детским врачем!

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені