Рыбин Андрей Игоревич
4 оценки, среднее: 4,00 из 54 оценки, среднее: 4,00 из 54 оценки, среднее: 4,00 из 54 оценки, среднее: 4,00 из 54 оценки, среднее: 4,00 из 5 (4)
Рыбин Андрей Игоревич
Лікар Рыбин Андрей Игоревич за спеціальністю Акушер, Гінеколог, Онколог, у місті Одеса. Рыбин Андрей Игоревич має 2 732 переглядів і 2 комментария. 4 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Акушер-гінеколог спеціалізується на плануванні вагітності, веденні пологів, лікуванні безплідності, а також надає допомогу при відшаруванні плаценти, її передлежанні, бурхливій або слабкій родовій діяльності, проводить кесарів розтин. Гінеколог займається лікуванням уретриту, цервіциту, ендометриту, порушення менструального циклу, ерозії шийки матки та інших захворювань жіночої статевої системи. Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

2 відгуків на “Рыбин Андрей Игоревич”

  Елена

  01.09.2019

  Спасибо Вам за маму. Лена Кириченко

  0
  0

  Пальмира

  09.03.2024

  При спiлкуваннi з Рибiним склалось дуже негативне враження, «врач» дуже кепськи спiлкуэться, вживаэ образливi слова, не вникаючи в суть звернення без грошового зацiкавлення, складаэться враження, що вiн спiлкуэться пiд дiэю якись средств.

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.