Савченко Елена Владимировна
5 оценок, среднее: 4,60 из 55 оценок, среднее: 4,60 из 55 оценок, среднее: 4,60 из 55 оценок, среднее: 4,60 из 55 оценок, среднее: 4,60 из 5 (5)
Савченко Елена Владимировна
Лікар Савченко Елена Владимировна за спеціальністю Акушер, Гінеколог, у місті Полтава. Савченко Елена Владимировна має 956 переглядів і 1 відгук. 5 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,60 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Акушер-гінеколог спеціалізується на плануванні вагітності, веденні пологів, лікуванні безплідності, а також надає допомогу при відшаруванні плаценти, її передлежанні, бурхливій або слабкій родовій діяльності, проводить кесарів розтин. Гінеколог займається лікуванням уретриту, цервіциту, ендометриту, порушення менструального циклу, ерозії шийки матки та інших захворювань жіночої статевої системи.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Савченко Елена Владимировна”

    Артем

    19.07.2022

    У Олени Володимирівни у нас з дружиною були партнерські пологи, ми дуже задоволені тим як все відбулося. Олена Володимирівна грамотний Лікар! Це слово не випадково написано з великої букви, адже у досить комфортному спілкуванні із цим Лікарем одразу відчувається її фаховість. Ця дуже приємна у спілкуванні жінка пояснила все дуже детально: що, як потрібно робити та коли, знайшла відповіді на всі наші запитання, провела усі необхідні процедури. Мені особисто здалося і це враження підкріплюється відгуками інших чоловіків з якими мені довелося спілкуватися, що теж були присутні із своїми дружинами на партнерських пологах, що до кожної із своїх пацієнток вона ставиться як мати до доньки.

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені