Савоськина Виктория Александровна
24 оценки, среднее: 3,71 из 524 оценки, среднее: 3,71 из 524 оценки, среднее: 3,71 из 524 оценки, среднее: 3,71 из 524 оценки, среднее: 3,71 из 5 (24)
Савоськина Виктория Александровна
Лікар Савоськина Виктория Александровна за спеціальністю Дерматолог, у місті Харків. Савоськина Виктория Александровна має 2 324 переглядів і не має жодного відгуку. 24 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,71 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Дерматолог займається лікуванням шкірних захворювань, а саме псоріазу, акне, грибкових уражень шкіри та її придатків, пики, герпесу, дерматитів та інших захворювань.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Адреса
Загрузка...

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.