Семинская Елена Вячеславовна
0 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 5 (0)
Семинская Елена Вячеславовна
Лікар Семинская Елена Вячеславовна за спеціальністю Психолог, у місті Одеса. Семинская Елена Вячеславовна має 196 переглядів і не має жодного відгуку. 0 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 0,00 із 5.
  • Телефон 38 097 519 79 21
  • E-mail

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ: Психоаналітична психотерапія будується на особливих відносинах, які складаються між клієнтом та терапевтом у безпечному просторі кабінету. Досить швидко цей метод дозволяє знизити симптоми депресії та тривоги, покращити самооцінку. Налагодити стосунки із близькими. У процесі терапії особистість стає гармонійнішою. Вчиться чути себе та свої потреби. А потім і задовольняти їх - отже, стає більш щасливою. МРТ дослідження показали, що в результаті психоаналітичної психотерапії у нашому мозку відбувається формування нових нейронних зв'язків, покращується робота синапсів. Мозок розвивається. Приходить до здорового балансу гормональний та нейромедіаторний фон. Людина вчиться будувати здорові стосунки з людьми та світом.

Психолог практикує проведення індивідуальних бесід, психологічного консультування, тренінгів та практичних семінарів, немедикаментозних методів лікування для боротьби з розладами особистості та психіки.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Адреса вул. Новосільського 68/2
Загрузка...

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.