Сердюк Ольга Миколаївна
0 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 5 (0)
Сердюк Ольга Миколаївна
Лікар Сердюк Ольга Миколаївна за спеціальністю Фтизіатр, у місті Київ. Сердюк Ольга Миколаївна має 2 переглядів і не має жодного відгуку. 0 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 0,00 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Фтизіатр спеціалізується на туберкульозі та його ускладненнях. Проводить профілактику захворювання у соціумі шляхом раннього виявлення хворих на туберкульоз, проведенням проби Манту у дітей, флюорографії у дорослих, планової вакцинації БЦЖ та хіміопрофілактики у контактних осіб.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки Київський фтизіопульмонологічний центр
  • Адреса вулиця Васильківська, 35
Загрузка...

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.