Шевченко Сергей Валерьевич
2 оценки, среднее: 4,50 из 52 оценки, среднее: 4,50 из 52 оценки, среднее: 4,50 из 52 оценки, среднее: 4,50 из 52 оценки, среднее: 4,50 из 5 (2)
Шевченко Сергей Валерьевич
Лікар Шевченко Сергей Валерьевич за спеціальністю Акушер, Гінеколог, у місті Одеса. Шевченко Сергей Валерьевич має 806 переглядів і 1 відгук. 2 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,50 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Акушер-гінеколог спеціалізується на плануванні вагітності, веденні пологів, лікуванні безплідності, а також надає допомогу при відшаруванні плаценти, її передлежанні, бурхливій або слабкій родовій діяльності, проводить кесарів розтин. Гінеколог займається лікуванням уретриту, цервіциту, ендометриту, порушення менструального циклу, ерозії шийки матки та інших захворювань жіночої статевої системи.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Шевченко Сергей Валерьевич”

  Светлана

  18.01.2018

  Спасибо большое Сергею Валерьевичу за то что вылечил кисту придатка моей дочери, которой было на тот момент 18 лет. Попали мы с ней сначала в Областную на Заболотного, врач настаивала на операции, угрожала что если мы откажемся от операции то дочь все равно привезут к ней, но уже с лопнувшей кистой. А Шевченко дал нам шанс, которым мы воспользовались и не прогадали

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.