Шиян Роман Дмитрович
14 оценок, среднее: 4,07 из 514 оценок, среднее: 4,07 из 514 оценок, среднее: 4,07 из 514 оценок, среднее: 4,07 из 514 оценок, среднее: 4,07 из 5 (14)
Шиян Роман Дмитрович
Лікар Шиян Роман Дмитрович за спеціальністю Онколог, Проктолог, у місті Львів. Шиян Роман Дмитрович має 1 057 переглядів і 1 відгук. 14 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,07 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей. Проктолог спеціалізується на хворобах товстої кишки. Займається діагностикою та лікуванням геморою, травм та пухлин прямої та ободової кишки, анальних тріщин та інших захворювань.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Шиян Роман Дмитрович”

    Майя

    05.07.2022

    У листопаді 2021 року мали на нещастя познайомитися з таким «лікарем»… як я шкодую що повірили в його професіоналізм !!! А внаслідок втрата дорогої для нас людини… тому хочу застерегти кожного хто хоче ще лікуватися у нього- ТІКАЙТЕ якщо вам життя дороге!!!

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені