Шиянюк Нина Николаевна
3 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 53 оценки, среднее: 3,67 из 5 (3)
Шиянюк Нина Николаевна
Лікар Шиянюк Нина Николаевна за спеціальністю Педіатр, у місті Миколаїв. Шиянюк Нина Николаевна має 490 переглядів і 1 відгук. 3 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,67 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Педіатр чи дитячий лікар займається веденням дітей від народження та до 18 років. Основним його завданням є діагностика, профілактика та лікування захворювань дитячого віку.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Шиянюк Нина Николаевна”

    Светлана

    04.03.2019

    шиянюк , в рабочее время не работает а беседует с подругами в кабинете . просит подождать и подождать, а когда собралась очередь ей сделали замечание она осталось очень недовольна этим . требовала листы чтоб выписать справку . не может полноценно дать консультацию по поводу лечения !

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені