Шуляк Роман Володимирович
7 оценок, среднее: 4,29 из 57 оценок, среднее: 4,29 из 57 оценок, среднее: 4,29 из 57 оценок, среднее: 4,29 из 57 оценок, среднее: 4,29 из 5 (7)
Шуляк Роман Володимирович
Лікар Шуляк Роман Володимирович за спеціальністю Онколог, Хірург, у місті Львів. Шуляк Роман Володимирович має 1 176 переглядів і 2 комментария. 7 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,29 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей. Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки
 • Адреса
Загрузка...

2 відгуків на “Шуляк Роман Володимирович”

  Вася

  12.05.2020

  Хороша людина, прекрасний лікар від Бога.

  Анна Кучма

  03.12.2021

  Дуже хороший лікар і хороша людина)

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені