Лікар Скнарь Владимир Николаевич за спеціальністю Акушер, Гінеколог, Андролог, Дерматолог, Сексолог, Сексопатолог, Сімейний лікар, УЗД-фахівець, у місті Одеса. Скнарь Владимир Николаевич має 1 175 переглядів і не має жодного відгуку. 5 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,80 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Акушер-гінеколог спеціалізується на плануванні вагітності, веденні пологів, лікуванні безплідності, а також надає допомогу при відшаруванні плаценти, її передлежанні, бурхливій або слабкій родовій діяльності, проводить кесарів розтин. Гінеколог займається лікуванням уретриту, цервіциту, ендометриту, порушення менструального циклу, ерозії шийки матки та інших захворювань жіночої статевої системи. Андролог займається діагностикою та лікуванням простатиту, аденоми передміхурової залози, безпліддя у чоловіків, інфекційних захворювань чоловічої статевої системи. Дерматолог займається лікуванням шкірних захворювань, а саме псоріазу, акне, грибкових уражень шкіри та її придатків, пики, герпесу, дерматитів та інших захворювань. Сексолог (Сексопатолог) займається питаннями сексуального здоров'я та сексуальної активності сімейних пар. Він є не лише клініцистом, а й психологом. Звернутися до сексопатолога потрібно у разі болю під час статевого акту, відсутності задоволеності, спазмів у піхві, зниження статевого потягу, проблем з ерекцією та еякуляцією. Сімейний лікар це фахівець первинної ланки надання медичної допомоги. Він є лікарем загальної практики та сімейної медицини з багатопрофільною підготовкою, до сфери обслуговування якого входять діти, дорослі та літні люди будь-якої статі. УЗД - фахівець спеціалізується на діагностиці захворювань внутрішніх органів шляхом використання властивостей ультразвукових хвиль проходити через тканини організму людини.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені