Спинул Александр Анатольевич
4 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 5 (4)
Спинул Александр Анатольевич
Лікар Спинул Александр Анатольевич за спеціальністю Нейрохірург, у місті Одеса. Спинул Александр Анатольевич має 1 012 переглядів і 1 відгук. 4 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Нейрохірург проводить хірургічні втручання на органах периферичної та центральної нервової системи при крововиливах у мозок, травмах головного та спинного мозку, геморагічному та ішемічному інсульті, розриві аневризми головного мозку, утиску нерва, грижах міжхребцевих дисків та інших захворюваннях нервової системи.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Спинул Александр Анатольевич”

    Ирина

    24.01.2019

    Врач от Бога,компетентный специалист. Очень вежливый,был нашим лечащим,заходил по пару раз в день,внимательно выслушивал,общался с мужем. Поднял его на ноги после тяжёлой травмы. О деньгах не было и разговора,что не характерно для областной,ничего не требовал,не называл никаких сум. Меня морально поддерживал. К нему очереди огромные,он то в приемном,то на операции и при всем этом находит достаточно времени на своих пациентов. Не выписал в никуда,объяснил все насчёт реабилитации. Очень благодарны Александру Анатольевичу за здорового мужа и папу.

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені