Спинул Александр Анатольевич
8 оценок, среднее: 5,00 из 58 оценок, среднее: 5,00 из 58 оценок, среднее: 5,00 из 58 оценок, среднее: 5,00 из 58 оценок, среднее: 5,00 из 5 (8)
Спинул Александр Анатольевич
Лікар Спинул Александр Анатольевич за спеціальністю Нейрохірург, у місті Одеса. Спинул Александр Анатольевич має 1 423 переглядів і 2 комментария. 8 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Нейрохірург проводить хірургічні втручання на органах периферичної та центральної нервової системи при крововиливах у мозок, травмах головного та спинного мозку, геморагічному та ішемічному інсульті, розриві аневризми головного мозку, утиску нерва, грижах міжхребцевих дисків та інших захворюваннях нервової системи.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

2 відгуків на “Спинул Александр Анатольевич”

  Ирина

  24.01.2019

  Врач от Бога,компетентный специалист. Очень вежливый,был нашим лечащим,заходил по пару раз в день,внимательно выслушивал,общался с мужем. Поднял его на ноги после тяжёлой травмы. О деньгах не было и разговора,что не характерно для областной,ничего не требовал,не называл никаких сум. Меня морально поддерживал. К нему очереди огромные,он то в приемном,то на операции и при всем этом находит достаточно времени на своих пациентов. Не выписал в никуда,объяснил все насчёт реабилитации. Очень благодарны Александру Анатольевичу за здорового мужа и папу.

  0
  0

  Наталья

  03.11.2022

  Добрый день! Подскажите где принимает Спинул Александр Анатольевич? Нам он очень помог несколько лет назад.
  Сейчас возникла необходимость в повторной консультации,но не можем найти его нигде((

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.