Суббота Юрий Николаевич
10 оценок, среднее: 4,10 из 510 оценок, среднее: 4,10 из 510 оценок, среднее: 4,10 из 510 оценок, среднее: 4,10 из 510 оценок, среднее: 4,10 из 5 (10)
Суббота Юрий Николаевич
Лікар Суббота Юрий Николаевич за спеціальністю Невропатолог, Невролог, у місті Полтава. Суббота Юрий Николаевич має 1 433 переглядів і 1 відгук. 10 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,10 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Невропатолог (невролог) займається діагностикою та лікуванням захворювань центральної та периферичної нервової системи. Спеціалізується на таких захворюваннях як інсульт головного мозку, неврит, невралгія, епілепсія, пухлини головного та спинного мозку, хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера та інших.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Суббота Юрий Николаевич”

    Дмитро

    04.06.2019

    Лікар непоганий, уважний, допоміг подолати біль. Донька в нього теж лікар, в обласній лікарні працює, нічого хорошого про неї сказати не можу, замість роботи їздить в робочий час зі своїм молодим асистентом розважатися, тому не переплутайте по прізвищу!

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені