Супрун Андрей Евгеньевич
14 оценок, среднее: 3,86 из 514 оценок, среднее: 3,86 из 514 оценок, среднее: 3,86 из 514 оценок, среднее: 3,86 из 514 оценок, среднее: 3,86 из 5 (14)
Супрун Андрей Евгеньевич
Лікар Супрун Андрей Евгеньевич за спеціальністю Онколог, Хірург, у місті Одеса. Супрун Андрей Евгеньевич має 755 переглядів і 2 комментария. 14 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,86 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей. Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки
 • Адреса
Загрузка...

2 відгуків на “Супрун Андрей Евгеньевич”

  Елена

  10.04.2018

  Супрун Андрей Евгеньевич настоящий профессионал и внимательный доктор!!! Спасибо огромное!

  Житкова Людмила

  13.03.2021

  ’Много лет боялась идти к докторам со своей проблемой,по рекомендации знакомых,обратилась за помощью к Андрею Евгеньевичу.С уверенностью могу сказать,очень грамотный специалист,благодаря таким докторам ,,Женское здоровье в безопасности !’’.Очень неприятно читать о нём плохие отзывы.,,Собаки бывают кусачие,только от жизни собачей!’’
  Супрун Андрей Евгеньевич врач от Бога!
  Огромное спасибо!

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені