Сухин Сергей Петрович
8 оценок, среднее: 3,88 из 58 оценок, среднее: 3,88 из 58 оценок, среднее: 3,88 из 58 оценок, среднее: 3,88 из 58 оценок, среднее: 3,88 из 5 (8)
Сухин Сергей Петрович
Лікар Сухин Сергей Петрович за спеціальністю Уролог, у місті Харків. Сухин Сергей Петрович має 720 переглядів і не має жодного відгуку. 8 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,88 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Уролог спеціалізується на патології сечовидільної системи: цистит, сечокам'яна хвороба, простатит, фімоз, пієлонефрит. Займається лікуванням чоловіків та жінок. Надає медикаментозну та хірургічну допомогу в лікуванні вищезгаданих патологій.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Адреса
Загрузка...

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.