Тихий Володимир Васильович
2 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 5 (2)
Тихий Володимир Васильович
Врач Тихий Володимир Васильович по специальности Невропатолог, Невролог, в городе Львів. Тихий Володимир Васильович имеет 834 просмотров и 3 комментария. 2 пациентов оценили доктора, общий рейтинг 3,00 из 5.
 • Телефон
 • E-mail

Невропатолог (невролог) занимается диагностикой и лечением заболеваний центральной и периферической нервной системы. Специализируется на таких заболеваниях как инсульт головного мозга, неврит, невралгия, эпилепсия, опухоли головного и спинного мозга, болезнь Паркинсона, болезнь Альцгеймера и других.

 • Название клиники
 • Адрес
Загрузка...

3 thoughts on “Тихий Володимир Васильович”

  Ірина

  14.08.2019

  Тихий Володимир Васильович лікар-хам!!!(не коректно розмовляв у телефонній розмові)
  Домовилися за консультацію,прийшли чекали у черзі!Зайшли виставив нас за двері без причин у перші секунди сказав чекати у кінці коридора підійшов,сказав що іде на обхід,так і не прийнявши нас!!!!!!
  Називається це не лікар а Хам.

  Ірина

  08.07.2020

  Найкращий! не зустрічала раніше невролога, який читає мене, як відкриту книжку! Проникливий, граамотний, уважний, нічого е пропускає. Виявив те, що інші не змогли. виписує ефективне лікування. так, мало пояснює, але повністю йому довіряю. Знаю володимира Васильовича 6 років і дуже рада, що потрапила до нього. він мене вртяував у буквальному сенсі слова! Многая літа доктору!

  Олександр

  02.01.2021

  Гандон! Не міг розпізнати 100% інсульт, безвідповідальний, людини вже нема з нами. Бажаю щоб з ним так само ставились як і він

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *