Туренко Олександр Вікторович
4 оценки, среднее: 4,25 из 54 оценки, среднее: 4,25 из 54 оценки, среднее: 4,25 из 54 оценки, среднее: 4,25 из 54 оценки, среднее: 4,25 из 5 (4)
Туренко Олександр Вікторович
Лікар Туренко Олександр Вікторович за спеціальністю Акушер, Гінеколог, у місті Одеса. Туренко Олександр Вікторович має 1 306 переглядів і 1 відгук. 4 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 4,25 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Акушер-гінеколог спеціалізується на плануванні вагітності, веденні пологів, лікуванні безплідності, а також надає допомогу при відшаруванні плаценти, її передлежанні, бурхливій або слабкій родовій діяльності, проводить кесарів розтин. Гінеколог займається лікуванням уретриту, цервіциту, ендометриту, порушення менструального циклу, ерозії шийки матки та інших захворювань жіночої статевої системи.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки Одеська обласна клінічна лікарня
 • Адреса вул. Академіка Заболотного, 26/32
Загрузка...

1 відгук на “Туренко Олександр Вікторович”

  Кейт

  06.12.2021

  Очень жаль, что нельзя поставить -100500 звёзд. Это не врач, а самый настоящий рвач. Сколько женщин он покалечил…

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.