Устименко Константин Анатольевич
5 оценок, среднее: 2,20 из 55 оценок, среднее: 2,20 из 55 оценок, среднее: 2,20 из 55 оценок, среднее: 2,20 из 55 оценок, среднее: 2,20 из 5 (5)
Устименко Константин Анатольевич
Лікар Устименко Константин Анатольевич за спеціальністю Андролог, Уролог, у місті Полтава. Устименко Константин Анатольевич має 472 переглядів і не має жодного відгуку. 5 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 2,20 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Андролог займається діагностикою та лікуванням простатиту, аденоми передміхурової залози, безпліддя у чоловіків, інфекційних захворювань чоловічої статевої системи. Уролог спеціалізується на патології сечовидільної системи: цистит, сечокам'яна хвороба, простатит, фімоз, пієлонефрит. Займається лікуванням чоловіків та жінок. Надає медикаментозну та хірургічну допомогу в лікуванні вищезгаданих патологій.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені