Вальсов Дмитрий Николаевич
3 оценки, среднее: 3,33 из 53 оценки, среднее: 3,33 из 53 оценки, среднее: 3,33 из 53 оценки, среднее: 3,33 из 53 оценки, среднее: 3,33 из 5 (3)
Вальсов Дмитрий Николаевич
Лікар Вальсов Дмитрий Николаевич за спеціальністю Невропатолог, Невролог, у місті Одеса. Вальсов Дмитрий Николаевич має 442 переглядів і 1 відгук. 3 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,33 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Невропатолог (невролог) займається діагностикою та лікуванням захворювань центральної та периферичної нервової системи. Спеціалізується на таких захворюваннях як інсульт головного мозку, неврит, невралгія, епілепсія, пухлини головного та спинного мозку, хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера та інших.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Вальсов Дмитрий Николаевич”

    Тимур

    19.09.2020

    Бестолковый врач «высшей категории», как только попадете на прием, сразу поймете. Просто сидят и по накатонному выписывают лечение не особо вникая в ваши анализы и не углубляясь в проблему. Сидят и ждут сколько дашь. Это в той или иной степени касается и его коллег рядом сидящих, ну Азицкая Елена Сергеевна как то что то.

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені