Величко Владислав Валерьевич
2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2)
Величко Владислав Валерьевич
Лікар Величко Владислав Валерьевич за спеціальністю Гастроентеролог, Проктолог, Хірург, у місті Одеса. Величко Владислав Валерьевич має 434 переглядів і 1 відгук. 2 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Гастроентеролог спеціалізується на патології шлунково-кишкового тракту, а саме лікуванні гастриту, виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, захворювань кишківника. Проктолог спеціалізується на хворобах товстої кишки. Займається діагностикою та лікуванням геморою, травм та пухлин прямої та ободової кишки, анальних тріщин та інших захворювань. Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Величко Владислав Валерьевич”

    Алена

    12.08.2020

    Спасибо,замечательный хирург.Хорошее отношения к больному,спокойно,уверено и с толком знающего специалиста.Пусть бог ,вас , бережет.Советую.

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені