Вишенко Оксана Петровна
4 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 5 (4)
Вишенко Оксана Петровна
Лікар Вишенко Оксана Петровна за спеціальністю Офтальмолог, Окуліст, у місті Одеса. Вишенко Оксана Петровна має 1 009 переглядів і 2 комментария. 4 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Офтальмолог займається лікуванням катаракти, глаукоми, відшарування сітківки, запальних захворювань очей - кон'юнктивіту, блефариту, ячменю; порушення зору за типом короткозорості, далекозорості. Виконує корекцію зору шляхом підбору окулярів, лазерної дії та іншими методами.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

2 відгуків на “Вишенко Оксана Петровна”

  Елена Бурлаченко

  26.05.2020

  Где работает специалист,и как к ней попасть. Очень нужно.

  0
  0

  Яна

  30.12.2021

  Лучший детский Офтальмолог (с большой буквы) Одессы, знакома более 20 лет.

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.