Хименко Владислав Михайлович
0 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 5 (0)
Хименко Владислав Михайлович
Лікар Хименко Владислав Михайлович за спеціальністю Педіатр, Стоматолог, Хірург, у місті Харків. Хименко Владислав Михайлович має 426 переглядів і 2 комментария. 0 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 0,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Педіатр чи дитячий лікар займається веденням дітей від народження та до 18 років. Основним його завданням є діагностика, профілактика та лікування захворювань дитячого віку. Стоматолог спеціалізується на лікуванні та профілактиці захворювань ротової порожнини та щелепно-лицьової області. Зубний лікар проводить пломбування, відбілювання, видалення, протезування зубів, постановку брекетів, лікування карієсу, пульпіту, пародонтиту та інші послуги. Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки Обласна Дитяча Клінічна Лікарня
 • Адреса вул. Клочківська, 337А
 • Місто Харків
 • Область Харківська
 • Джерело https://odkl.kh.ua/ua/nashi-otdeleniya/oblasniy-centr-dityacho-hrurgchno-stomatolog-vul-klochkvsyka-337a
Загрузка...

2 відгуків на “Хименко Владислав Михайлович”

  Дуся

  04.05.2018

  Хоменко ,это не человек. Выбивает деньги с пациентов нагло. Прямо сообщает сколько ему нужно. Оскорбление от него постоянное. Если ты не оплатил ,то к ребенку больше не подойдут и не назначат дальше лечение. Просто ****.

  0
  0

  Alla

  03.06.2018

  Столкнулись в эту пятницу с Хименко В.М.. **** редкая. У ребенка произошел вывих челюсти. Сама процедура оказания ребенку помощи заняла несколько секунд, Но прежде чем вправить ребенку челюсть нас промурыжили около часа. Потом Хименко требовал за свои услуги минимум 500-600 грн. После слов, что нет с собой столько нахамил, взял сколько есть и сказал вечером довезти остальное. Рекомендации по уходу за ребенком дал очень коротко. Справку о посещении больницы не предоставил.

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.