Хомик Андрій Андрійович
2 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 5 (2)
Хомик Андрій Андрійович
Врач Хомик Андрій Андрійович по специальности Дерматолог, в городе Львів. Хомик Андрій Андрійович имеет 3 503 просмотров и 6 комментариев. 2 пациентов оценили доктора, общий рейтинг 3,00 из 5.
 • Телефон
 • E-mail

Дерматолог занимается лечением кожных заболеваний, а именно псориаза, акне, грибковых поражений кожи и ее придатков, рожи, герпеса, дерматитов и других заболеваний.

 • Название клиники
 • Адрес
Загрузка...

6 thoughts on “Хомик Андрій Андрійович”

  Ira

  09.11.2019

  Звернулась до хомика по рекомендації багатьох людей, спочатку лікував бовтанками і косметикою ля рош, потім виписав антибіотики на 25 днів ( в уколах і в таблетках) висипи далі не проходили, зато організм посадив по повній програмі почались болі в шлунку, до його лікування я себе почувала прекрасно і також була на огляді у гастроентеролога де той підтвердив що все добре і ніяких скарг в мене не було крім висипів на обличчі, коли прийшла на плановий огляд до хомика після прийому ( кожен прийом при тому оплачувався) всіх медикаментів почав по хамськи відноситись і кричати шо це справа не в антибіотиках що це я сама чимось посадила свій організм і через то всі висипи. Питання… для чого виписувати таку конську дозу ліків не поставивши діагнозу і не оглянувши нормально всі аналізи. Шкода просто людей які стоять годинами до нього і надіються що він їм допоможе. Я теж так надіялась, можливо колись він був дійсно хороший лікар, але не зара. Тепер дякуючи йому лікую шлунок.

  Galushka

  13.10.2020

  Зверталася до Хомика з висипом на обличчі.Він був другим лікарем по рахунку до якого я звернулася.Перш за все назначив мені дорогуще лікування,безліч аналізів.Від уколів почав боліти шлунок.Дуже хотів назначити мені гормони,хоч діагнозу так і не міг поставити.За тиждень-два після ,, лікування,, все відновилося,знов висипка і знов шукала нового лікаря.Дякувати Богу знайшла,одразу визначив причину.

  Марія

  14.01.2021

  Дерматолог Хомик А. А. Сказати що я Розчарована це нічого не сказати( з жовтня місяця я лікувалась в цього «лікаря». І коли зателефонувала і сказала шо щось не так. Лікування не допомагає. Можливо щось поміняти потрібно) в відповідь я почула : тоді лишайся того руля?‍Ходи так з прищами і не лікуйся взагалі!!!як нічого то і не допомагає! І пан лікар кинув трубку! Це таке має бути ставлення до пацієнта??? Я надіюсь що мене пролікують а насправді я маю лишитися того всьо! Хам рідкісний! Всі хочуть тільки чути як пацієнтам допомагає лікування а коли щось йде не так то роби собі що хочеш! Не звертайтесь до таких лікарів. Читайте відгуки!

  Юрій

  21.01.2021

  Мені особисто Хомик А.А. допоміг. Прйшов з висипанням на шкірі, він виписав бовтанку, косметику лярош і метод з антидотом, який робили з того ж самого гною з прищів. Зараз висипи пройшли, появляються тільки на алергенні продукти.

  Тетяна

  06.05.2021

  Дуже не рекомендую «лікаря» Хомик. Хам рідкісний. Створює великі черги, але не через його востребуваність, а тому що може пропадати з робочого місця, займатись особистими справами, розпиванням алко в підсобці, коли записи вже на годину затримуються. Під час прийому відволікається на телефон, між пацієнтами не обробляє руки

  Марія

  31.12.2021

  Доброго дня. Потрібно номер телефону Хомик А А.Буду вдячна за допомогу

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *