Хомик Андрій Андрійович
0 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 5 (0)
Хомик Андрій Андрійович
Врач Хомик Андрій Андрійович по специальности Дерматолог, в городе Львів. Хомик Андрій Андрійович имеет 1 110 просмотров и 2 комментария. 0 пациентов оценили доктора, общий рейтинг 0,00 из 5.
 • Телефон
 • E-mail

Дерматолог занимается лечением кожных заболеваний, а именно псориаза, акне, грибковых поражений кожи и ее придатков, рожи, герпеса, дерматитов и других заболеваний.

 • Название клиники
 • Адрес

(Пока оценок нет)

Загрузка...

2 thoughts on “Хомик Андрій Андрійович”

  Ira

  09.11.2019

  Звернулась до хомика по рекомендації багатьох людей, спочатку лікував бовтанками і косметикою ля рош, потім виписав антибіотики на 25 днів ( в уколах і в таблетках) висипи далі не проходили, зато організм посадив по повній програмі почались болі в шлунку, до його лікування я себе почувала прекрасно і також була на огляді у гастроентеролога де той підтвердив що все добре і ніяких скарг в мене не було крім висипів на обличчі, коли прийшла на плановий огляд до хомика після прийому ( кожен прийом при тому оплачувався) всіх медикаментів почав по хамськи відноситись і кричати шо це справа не в антибіотиках що це я сама чимось посадила свій організм і через то всі висипи. Питання… для чого виписувати таку конську дозу ліків не поставивши діагнозу і не оглянувши нормально всі аналізи. Шкода просто людей які стоять годинами до нього і надіються що він їм допоможе. Я теж так надіялась, можливо колись він був дійсно хороший лікар, але не зара. Тепер дякуючи йому лікую шлунок.

  Galushka

  13.10.2020

  Зверталася до Хомика з висипом на обличчі.Він був другим лікарем по рахунку до якого я звернулася.Перш за все назначив мені дорогуще лікування,безліч аналізів.Від уколів почав боліти шлунок.Дуже хотів назначити мені гормони,хоч діагнозу так і не міг поставити.За тиждень-два після ,, лікування,, все відновилося,знов висипка і знов шукала нового лікаря.Дякувати Богу знайшла,одразу визначив причину.

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *