Хохуда Оксана Николаевна
6 оценок, среднее: 3,83 из 56 оценок, среднее: 3,83 из 56 оценок, среднее: 3,83 из 56 оценок, среднее: 3,83 из 56 оценок, среднее: 3,83 из 5 (6)
Хохуда Оксана Николаевна
Лікар Хохуда Оксана Николаевна за спеціальністю Алерголог, імунолог, у місті Харків. Хохуда Оксана Николаевна має 1 234 переглядів і 4 комментария. 6 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,83 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Алерголог (Імунолог) займається діагностикою та лікуванням патології імунної системи зокрема бронхіальної астми, атопічного дерматиту, кропив'янки та інших алергічних захворювань.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

4 відгуків на “Хохуда Оксана Николаевна”

  Виталий Штых

  19.06.2018

  Прекрасный, компетентный, настоящий врач-профессионал. Долгие годы поддерживает моего отца, которому сейчас 70. Очень отзывчива и человечна. Большое человеческое спасибо Вам!

  0
  0

  Илона

  15.09.2020

  Сегодня была на приеме, очень спокойно и доступно все объяснила, только положительные впечатления.

  0
  0

  Юрий

  10.12.2020

  Просто,доходчиво где не понятно.Без навязывания ненужных анализов получил полную информацию.

  0
  0

  Евгения

  01.11.2021

  Оксана Николаевна очень компетентный доктор. Мучаюсь с крапивницей уже на протяжении 1,5 лет. Пока не один врач не помог (зато анализов посдавала нужных и не нужных очень много, а лекарств напилась на лет 5 вперёд ?). А Оксана Николаевна в этом плане очень помогла, миллион анализов не назначает и не нужных лекарств тоже. Советую как специалиста!

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.