Худобляк Галина Романівна
6 оценок, среднее: 2,17 из 56 оценок, среднее: 2,17 из 56 оценок, среднее: 2,17 из 56 оценок, среднее: 2,17 из 56 оценок, среднее: 2,17 из 5 (6)
Худобляк Галина Романівна
Лікар Худобляк Галина Романівна за спеціальністю Терапевт, у місті Львів. Худобляк Галина Романівна має 355 переглядів і 2 комментария. 6 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 2,17 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Терапевт – це спеціаліст широкого профілю, який обслуговує доросле населення. Займається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань внутрішніх органів, також проводить профогляди, входить до складу лікувально-консультативної комісії та медико-соціальної експертної комісії для встановлення непрацездатності та груп інвалідності.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки
 • Адреса
Загрузка...

2 відгуків на “Худобляк Галина Романівна”

  Galyna

  11.12.2020

  Найкращий відгук-відсутність відгуків

  Олександра

  11.09.2021

  Жахливо некомпетентна особа,яка не озвучує діагнозу, губить аналізи,а потім назначає їх по другому колу,щоб мати відкат, не озвучує результатів аналізів ,говорячи «це інформація не для вас!!!» Призначає ліки ,які постачає їй її подружка просто у відділення з величезною націнкою. Лікувала мою маму,викачала купк грошей- ні діагнозу,ні результату….

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені