Яровой Андрей Юрьевич
1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1)
Яровой Андрей Юрьевич
Лікар Яровой Андрей Юрьевич за спеціальністю Онколог, Проктолог, Хірург, у місті Полтава. Яровой Андрей Юрьевич має 199 переглядів і 1 відгук. 1 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей. Проктолог спеціалізується на хворобах товстої кишки. Займається діагностикою та лікуванням геморою, травм та пухлин прямої та ободової кишки, анальних тріщин та інших захворювань. Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки
 • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Яровой Андрей Юрьевич”

  Алексей

  19.07.2021

  Не посчастливилось попасть к этому «врачу» в 2019 году. Диагноз геморрой. Делал Латексное легирование. Вся суть лечения заключалась в том чтобы поставить как можно больше латексных колец и взять за это деньги. Причем не давая зажить, в максимально короткие сроки.
  Как итог — 5 колец за 1,5 месяца поставлено — в результате образовалась рана которая заживала пол года (это была не жизнь а мучение). После этого куча рубцов из за которых потерялась эластичность, как итог в течении 1,5 лет каждые 2-4 месяца образовывались трещины. И на финише в мае 2021 сделали операцию — острый парапроктит. Возник как следствие постоянных ран… В итоге благодаря данному существу (человеком язык не поднимается назвать), которое заработало на мне парочку дополнительных тысяч гривен ставя кольца на живую ткань, я уже 2 года только и делаю что лечусь… НИ В КОЕМ СЛУЧАЕ НЕ ПОПАДАЙТЕ К ДАННОМУ «ДОКТОРУ»

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені