Яворский Александр Анатольевич
1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1)
Яворский Александр Анатольевич
Лікар Яворский Александр Анатольевич за спеціальністю Нейрохірург, у місті Одеса. Яворский Александр Анатольевич має 535 переглядів і 3 комментария. 1 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Нейрохірург проводить хірургічні втручання на органах периферичної та центральної нервової системи при крововиливах у мозок, травмах головного та спинного мозку, геморагічному та ішемічному інсульті, розриві аневризми головного мозку, утиску нерва, грижах міжхребцевих дисків та інших захворюваннях нервової системи.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
Загрузка...

3 відгуків на “Яворский Александр Анатольевич”

  Людмила

  13.01.2018

  Я не знаю какой он специалист, (меня наверное боженька от него отвадил) ) но как человек это нахальный, самоуверенный и бесчеловечный тип! Таким врачам нужно запретить работать с людьми, им даже со зверями нельзя работать! Два раза с ним пришлось «пообщаться » и даже если он останется последним врачом на этой земле- я предпочту болеть всю жизнь, но к нему больше не обращусь

  0
  0

  Сергей

  20.08.2019

  Александр Анатольевич отличный специалист. Доходчиво объясняет, без лишних сюсюканий. Восьми часовая операция, 8 шурупов в позвоночнике, немножечко поломался 😉 и на второй день ходил на своих двоих. Спасибо большое!

  0
  0

  Pavlo

  16.02.2021

  Отличный хирург.
  Убедился в этом на собственном опыте.
  Спасибо, доктор!

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.