Житников Вячеслав Викторович
1 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 51 оценка, среднее: 1,00 из 5 (1)
Житников Вячеслав Викторович
Лікар Житников Вячеслав Викторович за спеціальністю Хірург, у місті Одеса. Житников Вячеслав Викторович має 530 переглядів і 1 відгук. 1 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 1,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Хірург спеціалізується на оперативному лікуванні травм та захворювань різних органів та систем організму, використовуючи для їх діагностики об'єктивні, лабораторні та інструментальні методи дослідження.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Житников Вячеслав Викторович”

  Наталья

  12.09.2019

  Моя мать попала в реанимацию. Из-за высокого сахара воспалились ткани — влегмона стала обсцессом. Житников вскрыл. Взял 700 грн и 200 грн дала при осмотре. Не приходит к матери. Приходится много раз просить , чтоб посетил больную. За руку нужно приводить в палату. Не контактный. Не корректно и грубо высказывается.

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.