Живац Ирина Валентиновна
2 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 5 (2)
Живац Ирина Валентиновна
Лікар Живац Ирина Валентиновна за спеціальністю Акушер, Гінеколог, у місті Одеса. Живац Ирина Валентиновна має 255 переглядів і 1 відгук. 2 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Акушер-гінеколог спеціалізується на плануванні вагітності, веденні пологів, лікуванні безплідності, а також надає допомогу при відшаруванні плаценти, її передлежанні, бурхливій або слабкій родовій діяльності, проводить кесарів розтин. Гінеколог займається лікуванням уретриту, цервіциту, ендометриту, порушення менструального циклу, ерозії шийки матки та інших захворювань жіночої статевої системи.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Живац Ирина Валентиновна”

  Катерина

  19.05.2024

  Моя беременность протекала нормально. Мой ребенок был абсолютно здоров. Но после того как у нас приняла роды Живац Ирина Валентиновна(наложила вакуум, так сказать ярая противница кесарево, хотя видела мое состояние) в итоге судороги, гипоксия, ишемия и 3 недели больницы.( это очень даже вкратце) Итог: в 6 лет мой ребенок так и не говорит. Очень жалею, что не выбрала другого врача. Всю жизнь поламала ребенку и мне.

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.