Живилко Володимир Володимирович
10 оценок, среднее: 3,30 из 510 оценок, среднее: 3,30 из 510 оценок, среднее: 3,30 из 510 оценок, среднее: 3,30 из 510 оценок, среднее: 3,30 из 5 (10)
Живилко Володимир Володимирович
Лікар Живилко Володимир Володимирович за спеціальністю Дерматолог, Венеролог, Онколог, у місті Одеса. Живилко Володимир Володимирович має 2 616 переглядів і 4 комментария. 10 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,30 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Дерматолог займається лікуванням шкірних захворювань, а саме псоріазу, акне, грибкових уражень шкіри та її придатків, пики, герпесу, дерматитів та інших захворювань. Венеролог спеціалізується на захворюваннях, що передаються статевим шляхом. До таких хвороб належать сифіліс, гонорея, генітальний герпес, кандидоз, лобкові воші та інші. Онколог спеціалізується на діагностиці та лікуванні ракових захворювань щитоподібної залози, легень, шлунка, кишківник, матки, яєчників, передміхурової залози та інших органів, а також пухлинних захворюваннях таких як саркоми, аденома, меланома, фіброміоми, ангіоми, лімфоми, лей.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки Комплексна клініка Complimed
 • Адреса вул. Пастера, 56
 • Назва клініки Комплексна клініка Complimed
 • Адреса Гагарінське плато, 5/2
Загрузка...

4 відгуків на “Живилко Володимир Володимирович”

  Наталья

  24.12.2018

  Врач испортился окончательно!!! Какой-то дёрганный, слова не вставить, спросишь что либо- смотрит важно и несёт своё… на мою проблему начал мне Гугл впаривать!!! Нёс чушь полнейшую, назначил от фонаря анализов на 5 тысяч только в им указанной лаборатории, взял 300 грн за приём , а по моей проблеме ничего не услышала, а Гугл я могу и сама дома открыть!!! Подругу через день вообще довёл до слёз!!! Она уже месяц ходит в шоке!!! Не советую категорически!!!

  0
  0

  Ирина

  16.10.2019

  Врач просто ужасен. Назначил кучу анализов но проблему так и не нашел.
  Для лечения приписал БАДы. Очень не советую к нему обращаться.

  0
  0

  Ника

  02.02.2020

  Зашла в комментарии и увидела, что не только я недовольна этим «доктором». Полный ноль во всём и как врач, и как человек. Вопрос как ему удалось собрать толпы народа возле своего кабинета. Реально самый ужасный дерматолог, которого я видела в городе. Вёл бы себя тихо, но наглость зашкаливающая. Лучше, чтобы больше людей знали об этом недовраче.

  0
  0

  Мила

  27.05.2022

  Доктор прекрасный! Ваше мнения не удачны. Если хотите квалифицированную помощь. обращайтесь только к доктору Живилко Владимиру Владимировичу. Он профессионал. Вылечил моего друга. Другие врачи по городе Одессе, к которым он обращался не помогали. Ставили разные диагнозы. А Владимир Владимирович сразу нашел причину и вылечил. Спасибо Вам Доктор!!!

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.