Зубкова Алла Алексеевна
4 оценки, среднее: 2,75 из 54 оценки, среднее: 2,75 из 54 оценки, среднее: 2,75 из 54 оценки, среднее: 2,75 из 54 оценки, среднее: 2,75 из 5 (4)
Зубкова Алла Алексеевна
Лікар Зубкова Алла Алексеевна за спеціальністю Гастроентеролог, Педіатр, у місті Одеса. Зубкова Алла Алексеевна має 1 357 переглядів і не має жодного відгуку. 4 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 2,75 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Гастроентеролог спеціалізується на патології шлунково-кишкового тракту, а саме лікуванні гастриту, виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, захворювань кишківника. Педіатр чи дитячий лікар займається веденням дітей від народження та до 18 років. Основним його завданням є діагностика, профілактика та лікування захворювань дитячого віку.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Адреса
Загрузка...

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.