Бевз Сергій Іванович
4 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 5 (4)
Бевз Сергій Іванович
Лікар Бевз Сергій Іванович за спеціальністю Анестезіолог, Реаніматолог, Педіатр, у місті Харків. Бевз Сергій Іванович має 517 переглядів і 1 відгук. 4 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Анестезіолог спеціалізується на введенні клінічного наркозу, контроль стану хворого під час операції. Реаніматолог - лікар-фахівець з важких невідкладних станів, що загрожують життю пацієнтів. Педіатр чи дитячий лікар займається веденням дітей від народження та до 18 років. Основним його завданням є діагностика, профілактика та лікування захворювань дитячого віку.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки Обласна Дитяча Клінічна Лікарня
 • Адреса вул. Клочківська, 337А
 • Місто Харків
 • Область Харківська
 • Джерело https://odkl.kh.ua/ua/nashi-otdeleniya/vddlennya-anestezolog-ta-ntensivno-terap-vul-klochkvsyka-337a
Загрузка...

1 відгук на “Бевз Сергій Іванович”

  Алла

  29.02.2024

  врач от Бога .Спасибо ему большое за спасение дочери.

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.