Лікар Бурдейный Игорь Викторович за спеціальністю Аритмолог, Кардіолог, Судинний хірург, Флеболог, Ангіохірург, у місті Одеса. Бурдейный Игорь Викторович має 1 738 переглядів і 1 відгук. 10 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,20 із 5.
 • Телефон 0667615405
 • E-mail

Кардіолог надає допомогу при стенокардії, ішемічній хворобі серця, інфаркті міокарда, аритмії, вадах серця, серцевій недостатності, ендокардит, міокардит, перикардит, ревматичному ураженні серця. Судинний хірург (флеболог, ангіохірург) спеціалізується на захворювання судин. Він проводить оперативні втручання щодо варикозної хвороби вен нижніх кінцівок, трофічних виразок на ногах, тромбоемболії, аневризми черевної аорти, атеросклерозу судин, травматичних розривів судин та інших.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки Багатопрофільний медичний центр ОНМедУ
 • Адреса вул. Пастера 9
Загрузка...

1 відгук на “Бурдейный Игорь Викторович”

  George

  19.04.2023

  Були у лікаря поки один раз. Здається, що знає свою справу. Поводиться адекватно. Уважний. Грошей не вимагає. Далі побачимо.

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.