Самофал Андрей Анатольевич
2 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 5 (2)
Самофал Андрей Анатольевич
Лікар Самофал Андрей Анатольевич за спеціальністю Гомеопат, у місті Одеса. Самофал Андрей Анатольевич має 597 переглядів і 1 відгук. 2 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,00 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Гомеопат — лікар альтернативної медицини, який використовує у своїй практиці для лікування різних хвороб речовини рослинного, тваринного, мінерального та іншого походження, які в малих концентраціях здатні посилити реакцію у відповідь організму на хворобу, тим самим прискорити одужання.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Самофал Андрей Анатольевич”

    Наталья

    11.11.2021

    Самофал — взяточник и врач-убийца, который беря у вас доллары, даже не подойдет к пациенту. А потом с циничной улыбкой просто сообщит о смерти больного. Кровавых денег не боится!!! Пусть все ему вернется сторицей!!!

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені