Самофал Андрій Анатолійович
2 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 5 (2)
Самофал Андрій Анатолійович
Лікар Самофал Андрій Анатолійович за спеціальністю Кардіолог, у місті Одеса. Самофал Андрій Анатолійович має 804 переглядів і 1 відгук. 2 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 3,00 із 5.
 • Телефон
 • E-mail

Кардіолог надає допомогу при стенокардії, ішемічній хворобі серця, інфаркті міокарда, аритмії, вадах серця, серцевій недостатності, ендокардит, міокардит, перикардит, ревматичному ураженні серця.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
 • Назва клініки Міська клінічна лікарня №10
 • Адреса вул. Маршала Малиновського, 61а
Загрузка...

1 відгук на “Самофал Андрій Анатолійович”

  Наталья

  11.11.2021

  Самофал — взяточник и врач-убийца, который беря у вас доллары, даже не подойдет к пациенту. А потом с циничной улыбкой просто сообщит о смерти больного. Кровавых денег не боится!!! Пусть все ему вернется сторицей!!!

  0
  0

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені

Ваша думка важлива. Будь ласка, дайте відповідь на кілька запитань про лікаря. Ми проводимо опитування для збору відгуків і рейтингів, щоб користувачам сайту було простіше ознайомитися з роботою лікаря і зробити правильний вибір.

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована, але надане ім’я буде видимим для користувачів.