Довгань Наталья Антоновна
1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1)
Довгань Наталья Антоновна
Лікар Довгань Наталья Антоновна за спеціальністю Ендокринолог, у місті Одеса. Довгань Наталья Антоновна має 671 переглядів і 1 відгук. 1 пацієнтів оцінили лікаря, загальний рейтинг 5,00 із 5.
  • Телефон
  • E-mail

Ендокринолог займається діагностикою та лікуванням цукрового діабету та його ускладнень, тиреотоксикозу, гіпотиреозу, токсичного зоба, хвороби Іценко-Кушинга, синдрому Штейна-Левенталя, ендокринне безпліддя у чоловіків та жінок, порушення менструального циклу та інші захворювання ендокринної системи.

Відповідно до Ст. 27 ЗУ "Про забезпечення функціонування української мови як державної" ми створили україномовну версію сайту, тому щоб уникнути помилок просимо Вас самостійно редагувати своє П.І.Б з російської на українську мову за посиланням. Дякуємо за розуміння.
  • Назва клініки
  • Адреса
Загрузка...

1 відгук на “Довгань Наталья Антоновна”

    Евгений Кузнецов

    25.01.2019

    Лечился на стационаре в отделении,приятно удивлен отношением к себе.Наталья Антоновна три раза в день делала обход,держала мою ситуацию под контролем,очень грамотный специалист.Рад что попал именно к ней в отделение.Здоровья ,успехов в работе.Если не дай Бог заболеете,только к ней…

Залишити відгук

Ваша адреса email не буде опублікована. Обов`язкові поля позначені